top of page

תקנון האתר

1. אתר YULIKAARTS.com (להלן: "האתר"), הינו אתר אינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט. האתר הינו בבעלות אילת זיו (להלן "מפעיל האתר")

2. כל המבצע ו/או המעוניין לבצע הזמנה מהאתר (להלן "משתתף") מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו.

3. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי ו/או פיפאל בלבד. הרכישה באתר זה מאובטחת ע"י SSL

4. המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק.

5. זמן הכנת המוצרים לאספקה הינו 14 ימי עסקים אלא אם צוין אחרת על גבי דף המוצר, בתום תקופה זו המוצר יועבר לחברת השליחויות.

6. משלוחים ללקוחות מבוצעים באמצעות חברת שליחויות חיצונית. תיאום וביצוע האספקה מבוצע ע"י חברת השליחויות. יתכנו עיכובים בימי חג וכדומה, כמו כן משלוחים לאזורים מרוחקים יכולים להתעכב מעבר לזמן הממוצע בהתאם לזמני אספקה של חברת השליחיות לאזור זה. פירוט נוסף תחת זמני אספקה ומשלוח

7. אין הנהלת אתר זה אחראית על נזקים או עיכובים הנגרמים מטעם חברת השילוח.

8. המוצרים המוצגים באתר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ואיכותית. יחד עם זאת, מפעיל האתר לא יוכל להיות אחראי, על שינויים או הבדלים בצבעים הנובעים כתוצאה מהצגתם של המוצרים באתר במסכים שונים.

9. מפעיל האתר לא ישא במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.

10. מפעיל האתר אינו אחראי לפעילות בלתי חוקית על ידי המשתתף או כל גורם אחר שאינו בשליטתו המלאה.

11. ביטול עסקות יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

12. שימו לב - עפ"י הוראות החוק, אין לבטל עסקה בגין מוצר שיוצר לפי דרישה מיוחדת. משום שרפרודוקציות מיוצרות בהזמנה מיוחדת עבור כל לקוח ולקוחה, אלו מוצרים המיוצרים רק לפי דרישה. ביטול הזמנה של מוצר זה אפשרי רק עד רגע תחילת עיבוד הקבצים לקראת הדפסתם. לא ניתן לבטל הזמנות לאחר מועד זה. ראה מדיניות החזרות

13. מפעיל האתר שומר על זכותו לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן. ט.ל.ח. באחריות הלקוח/המשתמש להתעדכן טרום ההזמנה.

14. הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות וכן רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת לכך.

15. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצע המזמין, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:
- אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי. (במקרים כאלו כספו של המזמין יוחזר )
- אם יתגלה כי נפלה טעות בין מחיר המוצר או בתיאור המוצר באתר.
- אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המזמין.

16. כל הזכויות שמורות לאילת זיו 'YULIKA ARTS': אין לשכפל, להעתיק, לצלם כל חלק שהוא מאתר זה. שימוש מסחרי או אישי בתכני אתר זה ללא אישור רשמי אסורים בהחלט.

17. לשאלות ובירורים אנא צרו קשר.

 מדיניות החזרות

מירב הפריטים באתר הינם מוצרי POD - Print on demand.
המשמעות היא שהיצירה נשלחת להדפסה רק לאחר ההזמנה. כלומר מיוצרים במיוחד עבור המזמין.
ביטול עסקות יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
שימו לב! ביטול הזמנת רפרודוקציות ומוצרי POD לא אפשרי

עפ"י הוראות החוק, אין לבטל עסקה בגין מוצר שיוצר לפי דרישה מיוחדת. משום שרפרודוקציות מיוצרות בהזמנה מיוחדת עבור כל לקוח ולקוחה, אלו מוצרים המיוצרים רק לפי דרישה. ביטול הזמנה של מוצר זה אפשרי רק עד רגע תחילת עיבוד הקבצים לקראת הדפסתם. הנהלת האתר לא תאשר ביטול הזמנות לאחר מועד זה.

ביטול הזמנה - במקרה של הזמנת מוצרים מתוך מלאי בחנות נקבל את המוצר ולאחר בדיקת תקינות נבטל את העסקה. ביטול העסקה יהיה כרוך בחיוב של 5% מערך העסקה או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם. 

פריט פגום - יש להודיע על פריט פגום תוך 48 שעות מקבלת המשלוח. על מנת לבצע החזרה/החלפה יש להשאיר בקשת החזרה דרך עמוד צור קשר באתר או ליצור קשר טלפוני למספר 052-2301464 ואחזור אליכם לתיאום ההחלפה.

bottom of page